Tick Out Set

rozwiąże problem komarów i kleszczy w Twoim ogrodzie

Jeśli cenisz sobie popołudniowy relaks, beztroskie zabawy z dziećmi, czy wieczorne spotkania z przyjaciółmi, TickOut Set będzie Twoim sojusznikiem w walce z komarami i kleszczami w ogrodzie!

TickOut Set

To niezawodny duet na komary i kleszcze. Działa owadobójczo i repelentnie, więc trzyma je z dala od Twojego ogrodu. Wystarczy jedna aplikacja, aby zapewnić ochronę na wiele tygodni. 

Opakowanie zawiera środek owadobójczy Aspermet 200 EC oraz Grassfil. Ten drugi to adjuwant, który wzmacnia skuteczność i wydłuża czas działania tego pierwszego. 

Jak? Na powierzchni opryskiwanej tworzy cienką błonkę preparatu, która utwardza się pod wpływem promieniowania słonecznego UV. W ten sposób zapobiega parowaniu preparatu i zmywaniu go przez deszcz.

Zmieszanie dwóch składników i rozcieńczanie ich z wodą to proste czynności, które nie wymagają specjalistycznego sprzętu ani wiedzy.

Kompleksowy

Unikalne połączenie mocy środka owadobójczego i repelentu w jednym produkcie.

Ekonomiczny

Jednorazowy oprysk działa przez cały sezon i ogranicza potrzebę częstych aplikacji środków chemicznych.

Odporny na deszcz

Utrzymuje swoją skuteczność nawet, gdy spadnie deszcz.

Uniwersalny

Odpowiedni do stosowania w ogrodach, parkach, tarasach oraz innych przestrzeniach rekreacyjnych na świeżym powietrzu.

Repelentny

Działa jak "odstraszacz", tworząc wokół obszaru, na którym został wykonany oprysk niewidzialną barierę dla kleszczy i komarów.

Ochrona, której możesz zaufać

Przygotuj się na lato pełne zabawy na świeżym powietrzu bez obaw o ukąszenia komarów i kleszczy! TickOut Set zadba o to, by Twoja rodzina mogła beztrosko cieszyć się każdą chwilą spędzoną w ogrodzie bez nieproszonych gości w trawniku, czy tujach!

Letnie wieczory bez komarów

Już nigdy więcej komary nie spowodują, że impreza w Twoim ogrodzie skończy się przedwcześnie albo goście przeniosą się do środka, by uniknąć ukąszeń. Zapomnij o irytującym brzęczeniu, swędzących bąblach, kolejnych warstwach repelentów na skórze i skup się na swoich gościach, nie komarach!

Więcej czasu, mniej chemii w ogrodzie

TickOut Set nie paruje i nie zmywa się z powierzchni roślin, dlatego odstrasza komary i kleszcze jeszcze przez długi czas po oprysku. Nie musisz martwić się o częste aplikacje produktu i masz jeszcze więcej czasu na ulubione aktywności w ogrodzie!

Goście tak, komary nie!

Z TickOut Set odstraszysz komary i kleszcze z placu zabaw, parku, obiektu rekreacyjnego, którym zarządzasz. Poprawisz komfort korzystających z nich osób i zachęcisz ich do aktywności na świeżym powietrzu w Twoim obiekcie! 

Zwalcza i odstrasza!

TickOut Set to więcej niż środek owadobójczy. To kompleksowe rozwiązanie, które dzięki właściwościom repelentnym, uwolni Cię od uciążliwych komarów i kleszczy na całe lato!

Wasze opinie

Ależ to ma kopa !!!

Ależ to ma kopa !!! Na działce ani pół komara ! Oczywiście przy właściwym oprysku. Dodatkowo odkryłem że preparat rozrobiony do normalnego użytku, wybija w parę minut dowolnej wielkości gniazda mrówek !!! Rewelacja - w gratisie nie mam mrówek w trawniku i na całej działce.

Źródło: Allegro.pl

Używam co roku

Używam co roku od czterech lat. Bardzo skuteczny przeciw kleszczom. Jeden oprysk na początku sezonu całkowicie załatwia sprawę, a wcześniej była masakra. Jeśli chodzi o komary, to jak były tak są, ale oprysk wykonuję na przełomie kwietnia i maja, więc w lipcu i sierpniu ma prawo już nie działać.

Źródło: Allegro.pl

Mogę śmiało polecić!

Aspermet na komary i kleszcze zakupiłam do swojego przydomowego ogrodu. Jestem matką dwójki dzieci, które lubią spędzać czas w ogrodzie. Chcąc zabezpieczyć je przed komarami i kleszczami zastosowałam preparat. Okazał się skuteczny. Mogę śmiało polecić !

Źródło: sklepfarmera.pl 

Bardzo dobry

Bardzo dobry i skuteczny jak spadnie niewielki deszcz to nadal skutecznie działa polecam.

Źródło: Allegro.pl

Polecam w 101%

Tak. Polecam w 101%... działa na kleszcze. skuteczne. Po oprysku już nic nie złapałem.

Źródło: Allegro.pl

Kleszczy, komarów zdecydowanie mniej

Kleszczy, komarów zdecydowanie mniej. Jeżeli ktoś liczy że nie będzie w ogóle to niestety takiego środka nie ma.

Źródło: Allegro.pl

Częste pytania

To zależy od warunków pogodowych, ściślej mówiąc od tego jak bardzo deszczowy jest sezon. Zwykle dwie aplikacje w sezonie są w zupełności wystarczające. Przy pogodnym lecie może wystarczyć nawet jeden oprysk.

Twój ogród dostępny będzie po wyschnięciu preparatu. Pamiętaj, że oprysk należy wykonać późnym wieczorem, można więc przyjąć, że od następnego poranka ogródek jest cały Twój.

Tak, produkt jest równie skuteczny przeciwko wszystkim gatunkom komarów i kleszczy, a także meszek i innych niechcianych gości Twojego ogródka. Czy wiesz, że w Polsce występuje 49 gatunków komarów i 19 kleszczy?

Tak. Zasada przedłużenia działania preparatu opiera się o światło-utwardzalną żywicę, której zadaniem jest przylgnąć do liścia i nie dać się zmyć przez deszcz.

Pamiętasz, że oprysk należy wykonać późnym wieczorem? Wtedy słońce nie jest w stanie utwardzić niezmywalnej powłoki. Upewnij się, że między opryskiem a porankiem nie będzie padał deszcz, wtedy produkt będzie skuteczny.

Nie należy przechowywać. Zadbaj o to, by przygotować taką ilość cieczy roboczej z dostarczanych koncentratów, by była właściwa dla spryskiwanej powierzchni. Ewentualny nadmiar wypryskaj do końca. Pamiętaj o bardzo dokładnym umyciu opryskiwacza.

Tak, repelentne, czyli odstraszające działanie preparatu zadziała także na zapylacze. Wykonując oprysk omijaj więc te miejsca, z których nie chcesz przegnać pożytecznych stworzeń. Upraszczając – spryskaj „po zielonym” i „po brązowym”, a omiń „kolorowe”.

Nie, preparat nie zrobi krzywdy Twoim roślinom. Pamiętaj jednak zawsze, jaka jest zasada działania przedłużania skuteczności. Pod wpływem promieni UV zawarta w preparacie żywica ma się utwardzić i przylgnąć do liścia czy łodygi tak, by było ją trudno zmyć. To jednak oznacza, że wspomniany liść jest tą cieniutką warstewką w dużej mierze oddzielony od świata. Jeśli więc chciałbyś zastosować np. nawozy lub inne środki które mają w liść wniknąć – stosując TickOut Set troszkę to utrudniamy. Zastanów się więc nad kolejnością działań.

Tickout jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych w takim zakresie jak tylko cokolwiek może być bezpieczne. W końcu na szampon, orzeszki czy jabłko też możemy mieć uczulenie.  Wyjątkiem są tu koty, dla których zawarta w preparacie permetryna w dużych stężeniach jest bardzo niebezpieczna.  Jednak dawki obliczane dla miligramowych komarów nie powinny być zauważalne dla kilku kilogramowych kotów. Pamiętaj jednak by pod żadnym pozorem nie miały dostępu do koncentratu produktu i cieczy roboczej, nigdy nie wiesz ile jej zechcą wypić. Najlepiej na wieczór i noc po oprysku zamknąć je w domu, gdy rano produkt wyschnie i przylgnie do spryskiwanych powierzchni już nic im krzywdy zrobić nie może.

Chcesz mieć ogród bez kleszczy i komarów? Wypróbuj TickOut Set!

Z TickOut Set ogród, gdzie jedynymi gośćmi są Ci, których zapraszasz.